blog"portfolio"o

Witajcie w mojej bajce!

Ponieważ zajmuję się tym i tamtym, będę tutaj zamieszczać trochę tego i bardzo dużo owego.

Jestem artystą-pedagogiem, więc lubię tworzyć z dziećmi i dla dzieci. Dorosłych nie lubię, ale też chętnie dla nich porysuję.

Artystycznie, arteterapeutycznie i pedagogicznie wyrobiłam się studiując:

- pedagogikę specjalną, specjalność arteterapia w zakresie sztuk plastycznych
- edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych, z przygotowaniem pedagogicznym nauczycielskim oraz specjalnościami: wychowanie przedszkolne i arteterapia

Dzięki studiom i wrodzonej dociekliwości, nie są mi obce zarówno techniki tradycyjne (rysunkowe, malarskie, graficzne, formowania przestrzennego) jak i cyfrowe (Photoshop, Illustrator, Flash). Również wyżywam się twórczo, robiąc dziamdziaki z filcu, a w razie potrzeby jestem w stanie coś uszyć, wydziergać, a nawet ugotować i upiec.

Moje aktualne hobby to kręcenie hula hopem, kręcenie nosem, odkręcanie nakrętek oraz wykręcanie kota ogonem.

 
 
Szlaki Wyobraźni to działalność, dzięki której mogę dzielić się z Wami efektami mojego bzika na punkcie Sztuki. Na dzień dzisiejszy są to: 

 

Ilustracje i projekty graficzne: Lubię wyzwania i eksperymentowanie z różnymi stylami i technikami. Moim celem jest tworzenie wyjątkowych ilustracji i projektów graficznych maksymalnie dostosowanych do potrzeb nabywcy lub odbiorcy. Zawsze chętnie też doradzę, proponując alternatywne rozwiązanie.
Od 2016 roku stale współpracuję z wydawnictwem Bliżej Przedszkola. Wybrane realizacje dla tego i innych wydawnictw możecie zobaczyć TUTAJ.

Warsztaty: Celem moich warsztatów z dziećmi i młodzieżą jest wprowadzenie młodych artystów w świat sztuk wizualnych, tak aby nabrali odwagi do samodzielnego tworzenia oraz krytycznego odbioru Sztuki. Umożliwia im to szeroki wachlarz technik plastycznych, z którymi zapoznają się na warsztatach oraz swoboda w twórczym eksperymentowaniu i doświadczaniu.
Aktualnie jestem instruktorką warsztatów plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Dębem Wielkim.

Jestem również autorką scenariuszy zajęć plastycznych dla 3 i 4 latków do cyklu  "Przygoda z uśmiechem" wydawnictwa WSiP (2015).


KONTAKT:
szlakiwyobrazni@gmail.com