blog"portfolio"o

 

Witajcie w mojej bajce! 

Ponieważ zajmuję się tym i tamtym, będę tutaj zamieszczać trochę tego i bardzo dużo owego. Z wykształcenia jestem artystą plastykiem-pedagogiem, więc lubię tworzyć z dziećmi i dla dzieci. Dorosłych nie lubię, ale też bardzo chętnie dla nich porysuję.


Ilustracje i projekty graficzne: Lubię wyzwania i eksperymentowanie z różnymi stylami i technikami. Od 2016 roku stale współpracuję z wydawnictwem Bliżej Przedszkola (projekty okładek, ilustracje), a od 2019 roku z wydawnictwem WSiP (ilustracje i instrukcje wykonania figurek z plasteliny). Wybrane realizacje dla tych i innych wydawnictw możecie zobaczyć TUTAJ.

Warsztaty: Celem moich warsztatów z dziećmi i młodzieżą jest wprowadzenie młodych artystów w świat sztuk wizualnych, tak aby nabrali odwagi do samodzielnego tworzenia oraz krytycznego odbioru Sztuki. Aktualnie jestem instruktorką sekcji plastycznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Dębem Wielkim.

Jestem również autorką scenariuszy zajęć plastycznych dla 3 i 4 latków do cyklu  "Przygoda z uśmiechem" wydawnictwa WSiP (2015).


Zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu mailowego:
szlakiwyobrazni@gmail.com