niedziela, 29 czerwca 2014
wtorek, 24 czerwca 2014
środa, 11 czerwca 2014
Sylwety
Ludzie ludzie cuda w tej budzie! :) Zaprojektowałam kilka sylwet do teatru cieni i spodobało mi się, więc to dopiero początek. Każda jest wycięta z wysokiej jakości czarnego papieru (w wycinaniu wspomogła mnie IVI), przymocowana do czarnego drewnianego patyczka. Pięknie się prezentują :)
W ciągu najbliższych dni widoczne poniżej sylwetki będę stopniowo wrzucać do mojego sklepiku na Srebrnej Agrafce - a więc chętnych zakupem serdecznie tam zapraszam.
W ciągu najbliższych dni widoczne poniżej sylwetki będę stopniowo wrzucać do mojego sklepiku na Srebrnej Agrafce - a więc chętnych zakupem serdecznie tam zapraszam.
Etykiety:
ilustracja,
projekt graficzny,
wycinanki
wtorek, 3 czerwca 2014
piątek, 30 maja 2014
środa, 21 maja 2014
Szczurek z filcu
A właściwie nie szczurek tylko szczurzyca. Kawał z niej baby, bo ma dumne 19 cm wzrostu. Robiąc jej zdjęcia okazało się, że jest wielką miłośniczką kwiatków ;)






Etykiety:
filc i masa plastyczna
środa, 30 kwietnia 2014
Myszka w filiżance
Mały leniwy gryzoń wylegujący się w filiżance z paper mache. Mycha jest już dostępna w moim sklepiku na Srebrnej Agrafce :)
Etykiety:
filc i masa plastyczna
poniedziałek, 28 kwietnia 2014
piątek, 25 kwietnia 2014
poniedziałek, 21 kwietnia 2014
Chihuahua z filcu
Chihuahua już spędziła święta w swoim nowym domu, ale zanim wyjechała pozowała mi do sesji zdjęciowej :) Jak zwykle ciężko było zrobić zdjęcie maskotki z moim ogoniastym, bo zaraz robił miny jakbym go katowała. Więc z nim tylko jedno zdjęcie, jak chihuahua zaprasza go do zabawy, a on woli spać.
Etykiety:
filc i masa plastyczna
Subskrybuj:
Posty (Atom)

































